Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Zloděj v Budějovicích ujel octavií. Mohly ho vidět dvě ženy s kočárky

České Budějovice – Neuzamčené auto s klíčky v zapalování. Snadná práce pro zloděje, po kterém nyní pátrají policisté z budějovického obvodního oddělení v ulici 28. října.

Policejní mluvčí Milan Bajcura popsal, že zloděj s nejméně jedním komplicem si vyhlédli Škodu Octavii II světle zlaté metalízy s tmavě modrými střešními příčníky a levým předním blatníkem se slovenskou mezinárodní poznávací značkou CA 065 BS v úterý 2. května před 10. hodinou dopolední v ulici Na Sadech. Konkrétně u křižovatky s ulicí Na Mlýnské stoce.

Policistům se podařilo získat kamerový záznam, který zachytil průjezd auta Kněžskou ulicí. Tam mohly vidět posádku dvě ženy s dětskými kočárky.

„V té souvislosti žádáme případné svědky krádeže či ženy na fotografii, které si mohly všimnout řidiče nebo osoby, sedící na místě spolujezdce, aby nás kontaktovaly,“ řekl mluvčí.

Svědci mají volat na linku 158, na číslo 974 226 700 nebo se dostavit na výše uvedenou služebnu. Případ vyšetřuje policista Lukáš Toman.

Průjezd auta Kněžskou ulicí. Foto: Policie ČR

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3