Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Zloděj na Lipně ukradl 50 párů lyží, 15 snowboardů a desetitisíce korun

Lipno nad Vltavou – Velkou krádež lyží a snowboardů vyšetřují policisté v Lipně nad Vltavou. Zloděj se vydal pro lup v noci na úterý do půjčovny sportovního vybavení na hlavní třídě, a kromě výše uvedeného odcizil z trezoru v provozovně několik desítek tisíc korun. Celková škoda je přes 425 tisíc korun.

Policejní mluvčí Milan Bajcura popsal, že lyží zmizelo nejméně 50 párů, všechny značky Fisher v délce od 100 do 175 centimetrů. Snowboardů pobral zloděj 15, a to značek Lamar, Nitro, Westige a Salomon. V délce od 100 do 167 centimetrů.

Policisté předpokládají, že tak objemný lup musel zloděj nebo zloději odvézt dodávkou. Proto žádají o pomoc případné svědky. „Žádáme všechny, kdo si mohli všimnout pohybu pravděpodobně užitkového vozidla, stojící před půjčovnou, aby nás kontaktovali,“ uvedl mluvčí.

Pokud jste u půjčovny zaregistrovali v noci na úterý cokoliv podezřelého, ozvěte se prosím na linku 158 nebo na číslo 974 232 760.

Ilustrační snímek. Foto: nothinbutsnow.com

 

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3