Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Žhář zapálil sběrný dvůr ve Velešíně, škoda dosáhla 450 tisíc korun

Velešín – Úmyslné zapálení žhářem je podle vyšetřovatelů nejpravděpodobnější příčinou požáru sběrného dvora ve Velešíně. Hasiči likvidovali oheň 22. prosince.

Policejní mluvčí Lenka Kozoňová popsala, že při požáru shořel plastový odpad z motorových vozidel, dále došlo k poškození ohořením vnějšího pláště haly, rohu haly, posuvných vrat haly a obvodového plotu sběrny.

„Škoda je předběžně vyčíslena na nejméně 450 tisíc korun. Na základě zjištěných skutečností byly ve věci zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci,“ dodala mluvčí.

Případ vyšetřují kapličtí policisté. O pomoc žádají i případné svědky. Pokud máte k požáru nebo pachateli jakékoliv bližší informace, ozvěte se prosím na linku 158 či na 974 232 720. Nebo se dostavte na služebnu policie v kaplické Omlenické ulici.

Ilustrační snímek. Foto: krimi-plzen.cz

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3