Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Ženu na Strakonicku zřejmě srazilo auto, na místě zemřela

Strakonice 28. prosince (ČTK) – Dvaačtyřicetiletá žena zemřela u silnice mezi obcemi Střelské Hoštice a Katovic na Strakonicku. Pravděpodobně ji srazilo auto, které z místa nehody ujelo. Mrtvou nalezli lidé ve středu po 22:00. Policie žádá řidiče, kteří projížděli silnicí I/22 v tomto čase a všimli si chodkyně, aby se ozvali na linku 158. Policisté to dnes uvedli na svém webu.

„Žena se po silnici ve směru od Střelských Hoštic na Katovice pohybovala v době po 19:00. Na sobě měla oblečenou tmavě hnědou bundu s kapucí a kožíškem, černé kalhoty a tmavé kotníčkové boty,“ uvedla policejní mluvčí Jaromíra Nováková. Dodala, že řada řidičů má ve svých vozech instalovanou kameru. Záznam z ní by mohl pomoci k objasnění tragické události.

Nehody na jihočeských silnicích si letos vyžádaly 59 obětí. V rozmezí posledního týdnu při haváriích v regionu zahynuli čtyři lidé.

rek dr

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3