Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Žena v Písku napadala partnera i policisty, snažila se pokousat je

Písek – Stíhání pro násilí proti úřední osobě a vyhrožování s cílem působit na úřední osobu si vykoledovala 36letá žena v Písku. Ve středu 8. března totiž v opilosti zaútočila na policisty a mimo jiné se snažila pokousat je.

Policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová popsala, že napadání strážců zákona předcházel konflikt mezi agresorkou a jejím starším partnerem. Podnapilá žena bránila muži ve vstupu do společného bytu. Když dorazili na místo policisté, dotyčná jim nadávala, vyhrožovala a pak je opakovaně fyzicky napadla.

„Aktivně se bránila prováděnému zákroku, policisté použili donucovací prostředky a museli také řešit situaci, kdy se žena pokoušela zakročující muže zákona pokousat,“ popsala mluvčí.

Policisté naměřili ženě přes dvě promile alkoholu. Eskortovali ji na záchytku a pak skončila v cele. Při prokázání viny a odsouzení jí hrozí až čtyřletý pobyt za mřížemi.

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.com

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3