Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Žena v Budějovicích skončila na záchytce dvakrát za jediný den

České Budějovice – Novou kandidátku na rekordní počet pobytů za jediný den má zřejmě protialkoholní záchytná stanice v Českých Budějovicích. V neděli 27. srpna tam hned dvakrát skončila 25letá žena.

Poprvé to bylo krátce po půlnoci, kdy ji tam strážníci převezli kvůli výtržnostem v baru na Žižkově třídě a napadání hostů. Nadýchala 3,03 promile. „I přesto byla velmi agresivní a před realizací převozu na protialkoholní záchytnou stanici strážníci byli nuceni použít donucovací prostředky,“ řekla mluvčí strážníků Věra Školková.

Jakmile byla žena ze záchytky propuštěna, zamířila rovnou pro další láhev alkoholu. V půl šesté večer ji strážníci znovu potkali, tentokrát na Lannově třídě.

„Operační středisko přijalo oznámení o podnapilé ženě, která není schopná se udržet na vlastních nohou. Tentokrát nadýchala tři promile a byla znovu převezena na protialkoholní a protitoxikomanickou záchytnou stanici,“ dodala mluvčí strážníků.

Jeden pobyt na českobudějovické záchytce stojí 1200 korun, ženu tak vyjde její extempore na 2400 korun.

Ilustrační. Foto: cheer-mandarinka.blog.cz

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3