Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Žena útočila na druha motorovkou, krumpáčem, vidlemi i sekerou

Třeboň – Motorová pila, krumpáč, vidle a sekera. Takové zbraně neváhala použít proti svému druhovi 24letá žena z Třeboňska. Drsná hádka mezi partnery se odehrála minulé úterý 5. září na dvorku rodinného domu. Žena opakovaně vyhrožovala muži zabitím.

Aby dodala svým slovům váhu, vzala do rukou motorovou pilu. „Když tuto se jí pilu nepodařilo nastartovat, měla po druhovi hodit krumpáč i vidle. Následovala sekera, kterou měla vytáhnout  ze špalku a  s ní se měla proti druhovi opět rozběhnout, čímž v muži vzbudila důvodnou obavu o jeho zdraví a život a donutila jej vyběhnout z domu,“ popsala policejní mluvčí Hana Millerová.

Policisté řešili případ jako nebezpečné vyhrožování. V těchto dnech ho ale odložili, protože se dvojice mezi tím nejspíš usmířila a muž nedal souhlas k trestnímu stíhání partnerky.

Ilustrační snímek. Foto: TV Jéčko

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3