Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Žena si schovala tržbu před bar, pak nahlásila přepadení

Dolní Dvořiště – Vymyšlenou loupež v baru odhalili krumlovští kriminalisté. Případ se odehrál v neděli 8. ledna večer, kdy zavolala na linku 158 obsluha baru v Dolním Dvořišti, která uvedla, že ji přepadli neznámí muži a připravili ji o tržbu v řádu desítek tisíc korun.

Policejní mluvčí Milan Bajcura popsal, že na místo vyrazila výjezdová skupina krumlovských kriminalistů a policisté z obvodního oddělení v Kaplici. Záhy vyšlo najevo, že se nahlášený skutek nestal.

„K loupežnému přepadení nedošlo, žena několik desítek tisíc korun chtěla použít pro svou potřebu, proto si je ukryla venku nedaleko baru,“ řekl mluvčí.

Kriminalisté teď stíhají ženu pro zpronevěru. Za tu jí hrozí v případě prokázání viny a odsouzení až dvouletý pobyt ve vězení. Mimo to může zaplatit mnohatisícovou pokutu za zbytečný výjezd policejních složek.

Ilustrační snímek. Foto: cz.depositphotos.com

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3