Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Žena po hádce se snoubencem šla z baru neznámo kam. Hledají ji

Písek – Písečtí kriminalisté žádají o pomoc při pátrání po 42leté Kateřině Zapadlové z Českolipska, která se minulý čtvrtek 2. února pohádala se svým snoubencem v baru U Zlaté husy v Písku a pak odešla neznámo kam. Protože o sobě už nedala vědět, policisté ji v neděli 5. února zařadili na seznam celostátně hledaných a pohřešovaných lidí.

Policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová řekla, že asi 170 centimetrů vysoká hubená žena s hnědými vlasy po ramena, hnědýma očima a lvem vytetovaným na rameni na sobě měla při odchodu z baru růžovou bundu Adidas, černou vestu, zelené kalhoty a černé zimní boty.

„Pokud máte k pohřešované jakékoli informace, které by nám mohly napomoci k jejímu vypátrání, kontaktujte prosím kriminalisty,“ dodala mluvčí.

Pokud jste Kateřinu Zapadlovou viděli nebo víte, kde by se mohla nacházet, zavolejte na linku 158 nebo na číslo  974 235 400.

Kateřina Zapadlová. Foto: PČR

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3