Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Žena při předjíždění narazila do jiného auta, pak do stromu. Zasahoval vrtulník

Chodeč – Těžkým zraněním 56leté řidičky volva skončila pondělní nehoda na silnici první třídy u obce Chodeč mezi Velešínem a Netřebicemi. Žena se při předjíždění střetla s vozidlem BMW a následně narazila do stromu. Do nemocnice ji odvážel vrtulník letecké záchranné služby.

Mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů řekla, že hasiči museli řidičku ze zdemolovaného auta vyprošťovat. „Museli odstřihnout sloupky a zbavit tak auto celé střechy. Zároveň s vyproštěním zasahující jednotky zajistily na velmi frekventované komunikaci místo nehody, dále zabezpečily havarované auto proti požáru a úniku provozních kapalin,“ popsala mluvčí.

Dopravu na místě řídili policisté kyvadlově, při vyprošťování auta byla silnice uzavřena. „Příčiny vzniku nehody jsou nyní předmětem vyšetřování,“ dodala policejní mluvčí Lenka Kozoňová.

chodec
Nehoda u obce Chodeč. Foto: HZS JčK

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3