Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Žena kradla a napadala další zákazníky večerky. Skončila na záchytce

České Budějovice – Nejprve kradla, pak začala fyzicky napadat jiné zákazníky. Plné ruce práce s agresivní zlodějkou (31 let) měli v úterý 13. prosince budějovičtí strážníci.

Mluvčí městské policie David Štýfal zmínil, že incident se odehrál kolem 17. hodiny ve večerce na Lannově třídě. Opilá žena tam odcizila z regálu různé zboží a když si jejího počínání všimli další zákazníci, pustila se do nich.  „Po výzvě strážníků se pokusila od obchodu utéct a rozběhla se přímo proti jednomu ze zasahujících strážníků. Ten ženu zastavil a nasadil jí služební pouta,“ popsal mluvčí.

Strážníci si pak přivolali na místo policisty, kteří zjišťovali, zda se žena podobného jednání dopustila už někdy v minulosti. To se nepotvrdilo. Protože byla zlodějka pod vlivem alkoholu, skončila na záchytce.

Nyní ji čekají oplétačky kvůli přestupkům proti veřejnému pořádku, majetku a občanskému soužití. „U správního orgánu ženě hrozí pokuta až dvacet tisíc korun,“ dodal Štýfal.

Ilustrační snímek. Foto: mpul.cz

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3