Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Záchranáři a policisté vyjížděli k dalšímu opilci na kolejích

Jindřichův Hradec – V kolejích železničního koridu z Jindřichova Hradce na Počátky si v sobotu v noci ustlal silně opilý osmadvacetiletý muž. Strojvedoucí, který ho na poslední chvíli uviděl ležet v těsné blízkosti kolejí, okamžitě zatáhl rychlobrzdu. Vlak ho ale zřejmě i tak zachytil a souprava se zastavila až o několik desítek metrů dál. I tento muž tak měl asi více štěstí než rozumu, vyvázl jen s lehkým poraněním hlavy. Po ošetření ho záchranáři převezli do nemocnice na pozorování. Dechová zkouška potvrdila, že muž měl v krvi přes dvě promile alkoholu.

Podobná nehoda se přitom stala před několika dny na vlakovém nádraží v Táboře. Opilá šestačtyřicetiletá žena tu přecházela přes kolejiště, zakopla a zůstala ležet na kolejích. Ani strojvedoucí rychlíku na trase České Budějovice – Praha už nemohl vlak zastavit včas. Záchranáři ženu převezli do nemocnice s poraněním hlavy a rukou.

Petra Říhová

Všechny příspěvky

Reklama 1

  • reklama-tv-hcp.png

Reklama 2

  • logo-vykov-vertical-1.jpg

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3

  • Web-TV-jéčko-VDN_banner_1280x720.png