Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Zabiju tebe i děti, pod postelí mám nůž, vyhrožoval muž partnerce

Nová Bystřice – Drsné domácí násilí, které kvůli nesouhlasu poškozené neskončí u soudu, řešili policisté v obci na Jindřichohradecku.

Muž z malé obce u Nové Bystřice zamkl na konci února svou partnerku a dvě malé děti v bytě a pak jim vyhrožoval zabitím.

Policejní mluvčí Hana Millerová popsala, že agresor družce nadával a pak jí hodil mobil do záchodu, aby si nemohla přivolat pomoc. Při tom jí i dětem neustále vyhrožoval smrtí.

„Muž měl opakovaně křičet, že nejprve zabije jejich dvě děti, na což se bude žena dívat, a potom zabije i ji. S tím, aby se podívala v ložnici pod postel, že tam má nůž. Jednání druha  vzbudilo v poškozené důvodnou obavu, že své výhrůžky splní,“ popsala mluvčí.

Policisté původně vyšetřovali incident jako přečiny omezování osobní svobody a nebezpečné vyhrožování. Pak ho ale museli odložit. „Poškozená  vzala zpět souhlas k trestnímu stíhání svého druha,“ dodala Hana Millerová.

Ilustrační snímek. Foto: svetvbezpeci.cz

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3