Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Z garáže v Krumlově zmizela dvě speciální kola za stovky tisíc korun

Český Krumlov – Krádež drahého jízdního kola Specialized, typ Roubaix SLH Elite (rok výroby 2015, výška rámu 56) a elektrokola Specialized, typ Levo FSR Expert 6 – Fattie (rok výroby 2017, výška rámu L) s příslušenstvím vyšetřují českokrumlovští policisté. Škoda dosahuje 290 tisíc korun.

Zloděj odcizil bicykly v přesně nezjištěné době od 4. dubna do 22. dubna z řadové garáže ve Vyšném. Mimo to si odnesl zlatou voliéru, kovový držák brašen na kolo, dvě šedé látkové brašny a dvě rezervní kola značky Roval o průměru 800 mm k závodnímu jízdnímu kolu.

„Žádáme tímto každého, kdo by mohl k uvedenému skutku poskytnout jakékoliv další důvodné informace, a to jak z místa činu, tak k případné podezřelé nabídce prodeje uvedených kol, aby své poznatky sdělil policistům na jejich služebně v Tovární ulici v Českém Krumlově či telefonní lince 974 232 700,“ dodala policejní mluvčí Lenka Pokorná.

Odcizená kola. 2x Foto: Policie ČR

kolo-24

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3