Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Vyjádření TV Jéčko k nátlaku a výpadům ze strany hejtmana Jiřího Zimoly

Vyjádření TV Jéčko k článku „Televize dostala stopku. Kvůli kauze Lipno“ publikovanému 4. 4. 2017 na serveru denik.cz

O kauzách hejtmana Jiřího Zimoly a jeho blízkého přítele Martina Bláhy informovala televize Jéčko stejně jako většina dalších na hejtmanství nezávislých médií. Na jedné tiskové konferenci i v dalších vyjádřeních hejtman Zimola TV Jéčko velmi ostře osočil, a v nátlaku pokračuje i prostřednictvím příspěvkových organizací Jihočeského kraje.

Hejtman i krajští úředníci se zodpovídají nám všem, kteří na jejich funkce a platy společně přispíváme. TV Jéčko, stejně jako další média, nechce dopustit, aby hejtman z osobních důvodů a kvůli vlastním problémům ovlivňoval média svévolným rozhodováním o toku veřejných peněz z krajského rozpočtu.

Důrazně se ohrazujeme proti vystupování hejtmana Jiřího Zimoly vůči TV Jéčko.

Chápeme regionální politiky a jejich snahu o pozitivní image a PR. TV Jéčko nestraní žádné politické straně. Jako nezávislé regionální médium však bude i nadále informovat o dění v našem regionu a upozorňovat na souvislosti, které život v našem kraji ovlivňují, ať v negativním nebo pozitivním smyslu.

 

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3