Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Vítěz prázdninové soutěže v Temelíně získá na víkend elektromobil

Temelín – Bezplatné zapůjčení elektromobilu na celý víkend. To je hlavní cena pro absolutního vítěze prázdninové soutěže Infocentra Jaderné elektrárny Temelín. Začíná tento pátek 3. března a potrvá do neděle 12. března.

Vedoucí temelínské komunikace Petr Šuleř vysvětlil, že navštívit temelínské infocentrum, na recepci si vyzvednut soutěžní lístek a odpovědět na osm otázek. Takové jsou tři základní kroky, jak se zapojit do Prázdninové soutěže s Joulinkou.

„Vymyslet program pro své ratolesti je pro rodiče o jarních prázdninách o něco složitější než v létě. Většina hradů a zámků je ještě zavřená a venkovních akcí se kvůli počasí také moc nekoná. Prázdninová soutěž s Joulinkou je naše letošní novinka a věříme, že se rodiny přijedou pobavit,“ poznamenal Petr Šuleř. 

Podle představitelů elektrárny rezervace není potřeba, vstupné se také neplatí. Navíc každý dětský návštěvník dostane drobný dárek. Soutěžící, kteří správně odpoví na osm otázek, budou zařazeni do slosování.

„Obtížnost otázek se bude odvíjet od věku dětí. Děti z prvního stupně je budou mít jednodušší než školáci z druhého stupně. Navíc všechny odpovědi se dají najít v našem infocentru,“ řekla k soutěži Hana Marečková z temelínského infocentra.

Tři výherci pak každý den dostanou věcnou odměnu. „Ze všech účastníků vylosujeme po skončení soutěže hlavního dětského výherce, který pro své rodiče získá víkendové zapůjčení elektromobilu VW Golf,“ doplnila Marečková.

Infocentrum JE Temelín je otevřeno denně od 9 do 16 hodin. Loni Infocentrum Jaderné elektrárny Temelín navštívilo 32 tisíc lidí. Dlouhodobě tak zámeček Vysoký Hrádek patří mezi desítku nejnavštěvovanějších památek jižních Čech.

Děti v Temelíně. Ilustrační. Foto: Archiv JETE

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3