Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

V Písku otevřou opravený plavecký stadion. Provoz se dočká dílčích změn

Písek – Plavecký stadion v Písku se po třech měsících opět otevře pro veřejnost. Důvodem uzavření byla rekonstrukce, která měla zajistit bezpečný provoz. Lidé si mohou vyrazit zaplavat do bazénu v Ostrovní ulici už 1. října.

„I když mnoho změn nebude na první pohled patrné, rozsah oprav byl značný. Základem bylo zabránit zatékání vody do stavebních konstrukcí objektu,“ zmínila Lenka Gareisová z Městských služeb Písek.

Návštěvníci bazénu musí počítat s dílčími změnami v provozním řádu. Jedna se týká omezení vstupu na permanentní vstupenky. Jejich držitelé je budou moci využít pouze k jedné návštěvě denně.

„Důvodem změny je, že někteří návštěvníci takto využívali plavecký bazén a jeho zázemí jako hygienické zařízení. Při tom nejen obtěžovali ostatní návštěvníky, ale nezřídka porušovali i provozní řád,“ vysvětlila Gareisová.

Další změnou je vyhrazení bazénu pro písecký Plavební klub, kterému se značně rozšířila členská základna. Ten bude mít bazén plně k dispozici každé úterý od 16.30 do 18.30 hodin a každý čtvrtek mezi 16. a 18. hodinou.

Písecký bazén. Foto: pisek.cz

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3