Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

V Písku opravují střechu radnice, je v téměř havarijním stavu

Písek – Do opravy střechy radnice na Velkém náměstí, která je v téměř havarijním stavu, se v těchto dnech pustili v Písku.

Místostarosta města Josef Knot zmínil, že podle stavebně technického průzkumu z roku 2013 jsou špatné hlavně dřevěné prvky v uložení krovu a také střešní krytina, kterou odborníci označili za dožilou.

„Cenu zhruba 4,3 milionu korun bez DPH město zaplatí ze svého rozpočtu,“ řekl místostarosta Knot s tím, že hlavním kritériem výběrového řízení na tuto veřejnou zakázku malého rozsahu byla nejnižší cenová nabídka. Město díky tomu ušetří zhruba 200 tisíc korun.

„Stavební práce budou spočívat v opravě krovu a výměně střešního pláště objektu čp. 113, včetně opravy společného úžlabí u objektu čp. 115 a napojení na již provedenou opravu prvních polí střechy dle projektové dokumentace,“ dodal Václav Filip z odboru investic a rozvoje písecké radnice.

Radnice v Písku. Foto: visitpisek.cz

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3