Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

V Písku opravují povrch tří ulic a rozšiřují autobusovou zastávku

Písek – Opravy tří místních komunikací v ulicích Na Houpačkách, Šobrova a U Vodárny naplánovaly na červen písecké městské služby. Vyjdou na téměř 1,5 milionu korun.
Mluvčí společnosti Lenka Gareisová zmínila, že ulice Na Houpačkách dostane nový povrch v úseku od křižovatky s Otavskou ulicí k nábřeží 1. máje. „Do opravy tohoto úseku ulice je zahrnuta i oprava a rozšíření autobusové zastávky pro větší bezpečnost cestujících,“ řekla mluvčí.
Šobrovu ulici opraví v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí po křižovatku s ulicí Jaromíra Malého. „Třetí plánovaná oprava v tomto měsíci je oprava povrchu ulice U Vodárny, která se bude týkat úseku k vodní elektrárně,“ dodala Lenka Gareisová.
V září chtějí městské služby opravit povrch komunikace na Zátavském nábřeží v místě zadního příjezdu k plovárně u Sv. Václava, kde se nyní nachází betonový povrch. „Oprava je naplánována na září z důvodu opravy kanalizace a provozu koupaliště,“ doplnila mluvčí Gareisová.
Ilustrační snímek. Foto: starkoc.cz

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3