Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

V Jindřichově Hradci uzavřeli ulici kvůli rekonstrukci kanalizace

Jindřichův Hradec – S úplnou uzavírkou místní komunikace na sídlišti Pod Kasárny musejí od pondělí 26. června do soboty 19. srpna počítat řidiči v Jindřichově Hradci. Zavřený je úsek od domu čp. 972 po dům čp. 971. Důvodem je rekonstrukce kanalizace, vodovodu a plynovodu.

Mluvčí radnice Karolína Průšová zmínila, že předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce dešťové, splaškové a části jednotné kanalizace na sídlišti Pod Kasárny v celkové délce 1 956 metrů.

„Součásti je rovněž přeložka vodovodu v jedné z ulic, kde je uložen nad kanalizací. Rekonstrukce je nutná z důvodu netěsnosti jednotlivých řadů a občasného zaplavování suterénů rodinných domů,“ vysvětlila mluvčí.

Rekonstrukce kanalizace i plynovodu bude rozdělena do dvou samostatných etap. První je v letošním roce, druhá bude následovat příští rok.

Ilustrační snímek. Foto: budimerice.cz

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3