Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

V Jindřichově Hradci pokutují chodce na uzavřeném mostě

Jindřichův Hradec – Časté porušování zákazu vstupu na neprůchozí most pro pěší přes Vajgar řeší v Jindřichově Hradci. Ten bude následující dva týdny uzavřený v souvislosti s čerstvě zahájenou rekonstrukcí Václavské ulice. Policisté a strážníci se na toto místo zaměřují a neukázněné chodce kasírují.

„Lidé porušují zákaz vstupu chodců na chodník na starém mostě přes Vajgar a ohrožují nejen svou bezpečnost, ale také bezpečnost projíždějících řidičů. Z tohoto důvodu zde bude státní a městská policie dělat každodenní dohled a v případě porušení zákazu bude rozdávat pokuty,“ upozornila mluvčí radnice Karolína Průšová.

Součástí rekonstrukce Václavské ulice bude výměna vodovodu a splaškové kanalizace včetně přípojek, vybudování nové dešťové kanalizace, úprava semaforů a přemístění přechodu pro chodce od křižovatky s Vídeňskou ulicí ke křižovatce s Mlýnskou ulicí.

Podle plánů by měla tato etapa rekonstrukce skončit začátkem června.

Ilustrační snímek. Foto: autoweb.cz

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3