Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Uprchlého vězně našli policisté v bytě na Prachaticku. Čeká ho další soud

Prachaticko – Uprchlého dvacetiletého vězně vypátrali policisté na Prachaticku. Mladík, který si odpykával trest za majetkové delikty, strávil na útěku 24 dní. Policisté ho zadrželi v jednom bytě a prokázali mu další trestnou činnost.

Policejní mluvčí Martina Joklová řekla, že recidivista během pobytu na svobodě vnikl do rekreační chaty ve Vlachově Březí, ve které následně setrval téměř celý týden.

„Majitelům objektu zkonzumoval utopence, lečo s klobásou a dvě vepřové konzervy, vypil dvě lahve s pivem a spálil dvacet kilogramů dřevěných palivových briket. Dále odcizil 21 krabiček cigaret, nové maskáčové kalhoty a tři přepravky s prázdnými lahvemi od piva,“ popsala mluvčí.

Mladík už je nyní opět ve vězení. Čeká ho další stíhání za krádež a porušování domovní svobody. Soud mu může prodloužit dosavadní trest až o tři roky.

Ilustrační snímek. Foto: justice2009.cz

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3