Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Ukradli vám u Broukárny kolo? Zloděje už mají, majitele teprve shání

České Budějovice – Policisté z českobudějovického obvodního oddělení v ulici 28. října hledají majitele, který před měsícem přišel o černé jízdní kolo B´TWIN (typ 540) s bílými nápisy a červenými kotoučovými brzdami. Bicykl za zhruba 11 tisíc korun zmizel v noci ze 4. na 5. srpna u prodejny Brouk a Babka na křižovatce ulic Dr. Stejskala a Široká v krajském městě.

Policejní mluvčí Milan Bajcura řekl, že strážci zákona dopadli dva mladé zloděje, kteří mají tuto krádež pravděpodobně na svědomí. Ke skutku samotnému se doznali, ale odmítají prozradit, komu kolo prodali. Prý se jednalo o jim neznámého člověka.

„Vzhledem k tomu, že se do současné doby nikdo neozval, že by mu bylo jízdní kolo odcizeno, žádáme veřejnost či poškozeného, který má k původu dopravního prostředku doklady, aby nás kontaktoval ,“ vyzval mluvčí.

Pokud je kolo vaše nebo víte, komu by mohlo chybět, ozvěte se na linku 158, na číslo 974 226 700 nebo se dostavte na výše uvedené obvodní oddělení. Případ vyšetřuje policista Jakub Šráděja.

Ilustrační snímek. Foto: btwin.com

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3