Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

U kempu na Třeboňsku našli mrtvého muže (26). Policie hledá svědky

Mláka – Mrtvého 26letého muže z Vodňanska našel v sobotu 2. září před půlnocí náhodný svědek v Mláce na Třeboňsku. Ležel ve vodě na levém břehu Nové řeky asi 200 metrů od vodáckého kempu, kde se tou dobou konal Open Air festival Muffin. Podle organizátorů ale muž nebyl návštěvníkem této hudební akce.

Policejní mluvčí Miroslav Doubek zmínil, že mladíka se nepodařilo přivést k životu, i přes veškerou snahu muže, který ho našel, zdravotnického dozoru festivalu i přivolaných zdravotnických záchranářů.

„Přesná příčina smrti nebyla stanovena. K objasnění přesné příčiny úmrtí nařídili policisté soudní pitvu,“ řekl mluvčí.

Mužovým úmrtím se zabývají třeboňští policisté a jindřichohradečtí kriminalisté. O pomoc žádají i případné svědky, kteří se na pohybovali na místě v sobotu 2. září mezi 22.30 až 23.15 hodin a mohli by mít k případu bližší poznatky. Mají volat na linku 158 nebo na čísla 974 244 702 či  974 233 111.

Ilustrační snímek. Foto: enterypoint.cz

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3