Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Trojice lupičů v Písku údajně obrala muže o kabelku jeho přítelkyně

Písek – Loupežné přepadení 53letého muže vyšetřují kriminalisté v Písku. Údajnými pachateli jsou tři muži mladšího věku. Bližší popis policie nezveřejnila.

Policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová popsala, že loupež se stala v sobotu 2. září kolem 23. hodiny na stavbě nového parkoviště v ulici Na Výstavišti. Poškozený se vracel z pivních slavností a byl pod vlivem alkoholu.

„Tři neznámí muži měli napadnout poškozeného, povalit ho na zem, bít ho pěstmi, kopat po celém těle a vytrhnout mu kabelku, kterou nesl přítelkyni. Utrpěl zranění, se kterými byl ošetřen v nemocnici. Škoda na odcizené kabelce s osobními věcmi činí nejméně 6 000 korun,“ dodala mluvčí.

Protože se ve městě tou dobou pohybovalo při slavnostech hodně lidí, kriminalisté doufají, že najdou svědky, kteří útok viděli a mohli by podat bližší informace. Mají volat na linku 158 nebo na číslo 974 235 325 (446).

Ilustrační snímek. Foto: TV Jéčko

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3