Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

„Travka, perníček“ a otáčení za klukem. Žena vysvětlovala nehodu

České Budějovice –  Otáčela jsem se za pohledným chlapcem. Tak vysvětlovala nehodu 25letá řidička v Budějovicích. Vzápětí přiznala, že několik dní popíjela alkohol a dala si „čouda travky a trošku toho perníčku“.

Havárie se stala v neděli 12. března kolem 15. hodiny na křižovatce Kasárenské a Dvořákovy ulice v Budějovicích. Mluvčí městské policie Věra Školková popsala, že hlídka spatřila na chodníku vozidlo peugeot. Stáli u něj dva muži, na místě řidiče seděla žena. Vyšlo najevo, že řidička prorazila pneumatiku a muži jí pomáhali s výměnou kola.

„Mladá žena se vzhledem k situaci neustále smála a chovala roztěkaně. Strážníci pojali silné podezření, že její chování je ovlivněno návykovou látkou,“ uvedla mluvčí.

Strážníci na místo přivolali hlídku Policie ČR, která podrobila ženu testu na drogy s pozitivním výsledkem. Policisté si převzali případ k dalšímu šetření.

Řidičku čeká stíhání pro přečin ohrožení pod vlivem návykové látky. Za ten jí v případě způsobení dopravní nehody hrozí šest měsíců až tři roky vězení, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

Ilustrační snímek. Foto: youtube.com

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3