Jsme všude na jihu Čech.

Tančící popelář i cvalík v sudu. Policisté řešili dva neobvyklé případy

Jižní Čechy – Tančící opilý popelář i dítě „cvalík“ uvízlé v sudu. Dva neobvyklé případy řešili v minulých dnech policisté ve Frymburku na Českokrumlovsku a v Českých Budějovicích.

V úterý 11. července dopoledne přijali oznámení, že Frymburkem projíždí popelářský vůz s podivným členem posádky. Ten poskakoval i divně se motal kolem auta i na zadním stupátku a oznamovatel pojal podezření, že je 43letý popelář opilý. To se vzápětí ukázalo jako skutečnost.

„Policisté zastavili nákladní vozidlo na náměstí a u popeláře zjistili značné ovlivnění alkoholem. Kontrolovanému muži naměřili 3,7 promile alkoholu v dechu,“ řekl jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner s tím, že policisté předali případ zaměstnavateli a informovali o něm i inspektorát bezpečnosti práce.

Druhý případ se stal v úterý po 15. hodině v Českých Budějovicích. Hasiči a policisté zachraňovali dítě, které uvízlo v sudu poblíž dětského herního centra.

„Trochu kulatější hoch byl bez zranění ze sudu vyproštěn, uvízl v něm při hře či jeho průzkumu. Rodiče byli přítomni. Policisté tak ,případ´ uzavřeli hned na místě,“ popsal Jiří Matzner.

Ilustrační snímek. Foto: psas.cz

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

  • reklama-tv-hcp.png

Reklama 2

  • logo-vykov-vertical-1.jpg

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3

  • Web-TV-jéčko-VDN_banner_1280x720.png