Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Strážníci předali šek na 15 tisíc korun dětskému oddělení nemocnice

České Budějovice – Strážníci městské policie v Českých Budějovicích už delší dobu přispívali individuálně na různé dobročinné projekty. Pak přišel nápad udělat něco společně.

„Rozhodli jsme se, že částku, kterou vybereme, předáme dětskému oddělení budějovické nemocnice. Jsme rádi, že o tu sbírku byl zájem. Přispěli rovněž asistenti prevence kriminality a pan primátor,“ řekl mluvčí městské policie David Štýfal.

Podle slov primáře dětského oddělení Vladislava Smrčky si děti za peníze od městské policie budou moci krátit pobyt v nemocnici malováním, vyráběním vánočních stromečků a podobnými činnostmi, na které se nakoupí potřebné věci.

„Rád bych poděkoval zaměstnancům městské policie. Byl jsem informován, že i občanští zaměstnanci se na této částce podíleli a sám pan primátor také přispěl, takže všem děkuji,“ zmínil primář Smrčka.

Teď už zbývá jen doufat, že přes Vánoce bude na oddělení dětí co nejméně.

Primář Vladislav Smrčka. Foto: TV Jéčko

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3