Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Stavjaňa povede hokejisty Budějovic i v příští sezoně

České Budějovice (ČTK) – Dvojnásobný mistr světa Antonín Stavjaňa povede hokejisty Českých Budějovic i v příští sezoně. Třiapadesátiletý trenér prodloužil s vedoucím celkem první ligy smlouvu o další rok.

„Věříme, že se nám na jaře podaří naplnit náš hlavní cíl a že jsme tak podepsali smlouvu s trenérem pro extraligu,“ uvedl prezident klubu Roman Turek na webu Motoru. „Společně s podpisem nového kontraktu se i výrazně posílila trenérova odpovědnost. Bude mít ještě větší, víceméně zásadní, vliv na skladbu hráčského kádru a realizačního týmu,“ dodal Turek.

Stavjaňa přišel do Českých Budějovic po loňské sezoně, v níž získal s Nitrou historický titul ve slovenské extralize. „Začali jsme tady nějakou práci, kterou chceme nejen dokončit, ale chceme na ni také úspěšně navázat,“ uvedl někdejší obránce, jehož svěřenci vedou první ligu o šest bodů před Jihlavou a navíc mají zápas k dobru.

Antonín Stavjaňa. Foto: vyznamneosobnosti.cz

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3