Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Sprejer v Táboře zanechává tisícové škody. Hledají ho policisté

Tábor – Policisté v Táboře hledají sprejera, který ničí fasády domů v různých částech města a zanechává po sobě tisícové škody. Dopouští se trestného činu poškození cizí věci, za který mu při dopadení a usvědčení hrozí až roční pobyt ve vězení.

Policejní mluvčí Miroslav Doubek zmínil, že sprejer dělá typické graffiti o rozměru asi 2 x 3,5 metru. V poslední době se pohyboval hlavně v Soběslavské a Chýnovské ulici, na takzvaném Maredově vrchu a na Ústeckém předměstí.

„Nejedná se o ojedinělý případ. Sprejeři takto ničí od fasád domů až třeba po vlakové soupravy. Obracíme se tímto na každého z obyvatel Tábora, komu není lhostejné takovéto poškozování cizího majetku, aby své informace, které by přispěly k odhalení a dopadení pachatele uvedené trestné činnosti, předal policistům,“ řekl mluvčí Doubek.

Případ vyšetřují policisté z táborského obvodního oddělení v Divadelní ulici. Případní svědci mají volat na linku 158 nebo na číslo 974 238 700, případně se dostavit přímo na služebnu.

Dílo sprejera v Táboře. Foto: Policie ČR

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3