Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Školák přebíhal silnici a srazilo ho auto. Policisté hledají svědky

Kamenný Újezd – Lehké zranění utrpěl školák, kterého v pondělí 24. dubna před půl druhou odpoledne srazila řidička Škody Octavie v Kamenném Újezdu na Českobudějovicku. Nehoda se stala u autobusové zastávky a obecního úřadu.

Policejní mluvčí Lenka Pokorná zmínila, že řidička auta jela od Včelné na Kaplici. Chodec vstoupil do silnice z pravé strany od autobusové zastávky.

„K objektivnímu posouzení všech skutečností, průběhu a míry zavinění uvedené kolize žádáme očité svědky nehody, kteří se na místě právě nacházeli, aby se spojili s českobudějovickými dopravními policisty a podali k události své svědectví,“ řekla mluvčí.

Případ vyšetřuje policista Luboš Vrbata. Případní svědci se mají ozvat na linku 158, na číslo 974 226 588 nebo se dostavit na služebnu dopravní policie v českobudějovické Plavské ulici č. 2.

Ilustrační snímek. Foto: TV Jéčko

 

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3