Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Silnici I/34 z Č. Budějovic na Třeboň uzavřel převrácený kamion

Lišov (Českobudějovicko) 6. prosince (ČTK) – Kvůli převrácenému kamionu je zablokovaná silnice I/34 směrem na Třeboň u Lišova na Českobudějovicku. Silnice bude zavřená zhruba do 12:00. ČTK to dnes řekl jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura.

„Je to havárie, v zatáčce u zahrádek, než je poslední sjezd do Lišova, se převrátil. Je to dlouhý kamion, který veze nějaký kartonový papír, tak se to musí překládat a pak vytáhnout vozidlo. Bude to trvat několik hodin, zhruba do dvanácti. Pro náklaďáky je zbytečné, aby najížděly nahoru, protože se tam budou špatně otáčet,“ řekl Bajcura.

Silnice je v části Na Klaudě zcela uzavřena. Objížďka pro nákladní auta vede z Českých Budějovic směrem na Ševětín, Veselí nad Lužnicí po silnici I/3, poté odbočkou vpravo na silnici I/24 směr Lomnice nad Lužnicí. „A to obousměrně,“ řekl mluvčí. Pro osobní dopravu vede objížďka po místních komunikacích na Rudolfov, Hlincovu Horu, Zvíkov a Lišov.

vkc gcm

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3