Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Šestnáctiletá dívka z Vimperka je na útěku z domova už přes rok

Vimperk – Prachatičtí kriminalisté žádají o pomoc při pátrání po 16leté Štěpánce Trnkové z Vimperka. Dívka je nezvěstná už víc než rok. Z domova odešla 29. ledna 2016 a od té doby se rodičům neozvala.

Štěpánka Trnková měří kolem 160 centimetrů, je hubená a má šedé oči. Na levém dolním rtu má piercing – zelenou pecičku. Na levé straně pod klíční kostí má na hrudi vytetovanou černou pěticípou hvězdu a na levé noze nad kotníkem číslo 23.

„Na sobě má černou šusťákovou bundu s oranžovými pruhy a kapucí, maskáčové kalhoty, černé kožené šněrovací boty nad kotníky. S sebou měla školní červeno-černý batoh s potiskem listů marihuany,“ doplnila policejní mluvčí Martina Joklová.

Pokud jste dívku někde viděli nebo víte, kde by se mohla aktuálně nacházet, zavolejte prosím na linku 158 nebo se ozvěte přímo kriminalistům na číslo 974 236 446.

Štěpánka Trnková. Foto: PČR

 

 

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3