Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

S kradeným vozíkem a pivem vjel zloděj přímo do náruče policistů

Jindřichův Hradec – S odcizeným nákupním vozíkem a dvěma bednami piva načapali policisté 28letého recidivistu v Jindřichově Hradci.

Muž přelezl v pondělí 4. října navečer skoro dvoumetrový plot v zadní části obchodního domu v Jáchymově ulici a z rampy se dostal do skladu, kde sebral dvě přepravky se 40 láhvemi piva desítky. Pak zašel k sousednímu obchodu, kde mu padl do oka neuzamčený vozík. Naložil na něj lup a vratkým krokem se vydal směrem k nemocnici.

Po cestě ho pak spatřila projíždějící policejní hlídka. „Muž byl zjevně posilněný alkoholem, jeho chůze byla vrtkavá a komunikace s ním nesnadná. Skončil tedy  do svého vystřízlivění  a podání vysvětlení  v policejní cele. Předtím ještě  nadýchal téměř dvě promile alkoholu,“ poznamenala policejní mluvčí Hana Millerová.

Způsobenou škodu spočítali policisté na 3800 korun. Protože muž byl už za krádeže odsouzený v nedávné minulosti, čeká ho další soud a visí nad ním hrozba až tříletého pobytu za mřížemi.

Ilustrační snímek. Foto: dopravni-pravo.cz

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3