Jsme všude na jihu Čech.

Řidiči, pozor. Krajem projede nadměrný náklad a omezí dopravu

Jižní Čechy – S upozorněním pro řidiče přichází jihočeští policisté. Krajem v noci z pondělí 13. března na úterý 14. března projede nadměrný náklad, který omezí dopravu.

Policejní mluvčí Miroslav Doubek zmínil, že dvě soupravy s chladícím zařízením o délce 19 metrů, šířce šest metrů a hmotnosti 40 tun by měly v pondělí kolem 22. hodiny vyjet z Prachatic. Pokračovat budou po silnici třetí třídy ve směru na Vitějovice, pak po silnici druhé třídy na Netolice a Češnovice a nakonec najedou na silnici první třídy ve směru na Vodňany, Písek, Blatnou a Nepomuk. Za obcí Losiná v Plzeňském kraji najedou na 76. kilometru na dálnici D5.

„Odtud budou soupravy dále pokračovat ve směru na hraniční přechod Rozvadov, kam by měly dorazit okolo čtvrté hodiny ranní v úterý 14. března. Převoz budou zajišťovat doprovodná vozidla a rovněž tak dopravní hlídky Policie ČR,“ dodal mluvčí.

Strážci zákona upozorňují řidiče, aby počítali s možným omezením plynulosti silničního provozu a důsledně dbali pokynů soupravy doprovázejících policistů.

Ilustrační snímek. Foto: nasepraha10.cz

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

  • reklama-tv-hcp.png

Reklama 2

  • logo-vykov-vertical-1.jpg

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3

  • Web-TV-jéčko-VDN_banner_1280x720.png