Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Řidič v Písku jel na červenou a srazil holčičku. Z místa ujel

Písek – Z neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku viní kriminalisté 25letého muže. Ten jel v pondělí odpoledne Škodou Octavií po Nádražní ulici v Písku a křižovatku se Zeyerovou ulicí zřejmě projel na červenou. Za křižovatkou pak srazil dítě na přechodu pro chodce.

Holčička mladšího školního věku skončila se zraněním v nemocnici. „Dítě utrpělo středně těžké poranění v oblasti hlavy,“ upřesnila mluvčí zdravotnické záchranné služby Petra Kafková.

Policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová řekla, že řidič z místa zbaběle ujel, aniž by se zajímal o osud zraněného dítěte. Auto pak odstavil na Husově náměstí. Policisté okamžitě rozjeli pátrání.

„Zjištěné informace vedly k muži, který se nakonec zřejmě pod tíhou svědomí a také probíhajícího prošetřování, které jasně vedlo k jeho osobě, sám dostavil k policistům,“ dodala mluvčí.

Pokud soud uzná řidiče vinným, hrozí mu až pětiletý pobyt ve vězení nebo zákaz řízení.

Ilustrační snímek. Foto: entrypoint.cz

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3