Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Řidič srazil vozíčkáře na přechodu a ujel. Hledá ho policie

České Budějovice – Dopravní policisté pátrají po bezohledném řidiči, který srazil na přechodu v krajském městě invalidu na vozíčku a bez zastavení ujel.

Jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura popsal, že k nehodě došlo minulý pátek 11. listopadu v 8.45 hodin na přechodu na kruhovém objezdu u Kauflandu v ulici Na Sádkách.

„Dosud neznámý řidič s blíže neustanoveným vozidlem se pravděpodobně plně nevěnoval řízení a srazil muže pohybujícího se na invalidním elektrickém vozíku. Poškozený naštěstí vyvázl bez zranění,“ řekl mluvčí.

Podle prvotních informací od svědků seděl za volantem vozidla muž menší postavy. Z kruhového objezdu vyjížděl směrem k Husově třídě a Výstavišti. Barva auta je pravděpodobně červená.

Pokud jste nehodu viděli nebo máte nějaké bližší informace o řidiči, zavolejte prosím na linku 158 nebo přímo vyšetřovateli Františku Peškovi na číslo  974 226 588. Případně se můžete osobně dostavit na dopravní inspektorát v Plavské ulici.

nehoda
Místo nehody. Foto: Policie ČR

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3