Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Řidič srazil 14letého chlapce, hledá ho policie

Roudná – Táborští dopravní policisté hledají asi 180 centimetrů vysokého muže s plnovousem, který v pondělí 31. října po sedmé hodině ranní srazil bílým autem nezjištěné značky 14letého chodce v Roudné.

Policejní mluvčí Miroslav Doubek popsal, že chlapec přecházel hlavní silnici v blízkosti vlakového nádraží. Řidič přijížděl ve směru od Tábora. V té době měl na sobě hnědou kombinézu a na hlavě černou čepici.

„Chlapec po nárazu upadl na silnici. Řidič po kolizi zastavil a vystoupil. Chlapec se po krátké komunikaci s řidičem zvedl a odběhl z místa střetu k vlakovému nádraží. Řidič následně z místa odjel, zřejmě na Soběslav. Událost policii neoznámil,“ dodal mluvčí.

Policisté žádají dotyčného řidiče, aby se přihlásil a podal k nehodě vysvětlení. Stejně tak uvítá policie i výpovědi dalších případných svědků. Mohou se hlásit na lince nebo na čísle 974 238 250, případně se osobně dostavit na služebnu v táborské Soběslavské ulici č. 2763.

policie-cr-3
Ilustrační snímek. Foto: www.entrypoint.cz

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3