Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Řidič nedobrzdil a naboural do tatry. Ta se převrátila i s přívěsem

Zvíkov – Těžkým zraněním pravděpodobného viníka skončila pondělní srážka tří aut u Zvíkova na silnici E 55 mezi Netřebicemi a Velešínem na Českokrumlovsku. Pětadvacetiletý řidič vozidla VW Golf nestačil kvůli vysoké rychlosti dobrzdit za před ním jedoucím opelem a aby zabránil srážce, vyjel do protisměru.

Hned vzápětí ale strhl řízení zpět a narazil do levého boku opelu, který skončil po nárazu mimo silnici. „Vozidlo VW skončilo po nárazu v protisměru, kde právě projížděl nákladní automobil Tatra 815, a došlo ke střetu. Tatra se i s přívěsem po nárazu převrátila na bok napříč přes celou komunikaci. Při tomto došlo k vysypání nákladu,“ popsala policejní mluvčí Lenka Pokorná.

Požití alkoholu u řidičů strážci zákona po dechové zkoušce vyloučili, škodu na autech odhadli na 290 tisíc korun. Přesné příčiny a okolnosti teď zjišťují českokrumlovští dopravní policisté.

Nehoda na Českokrumlovsku. Foto: Policie ČR

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3