Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Řidič na Táborsku zajel do rybníku Hluboký. Vytahovali ho hasiči

Turovec – Škodu Felicii, která skončila po nehodě až po střechu ve vodě, vytahovali v pondělí 24. července večer hasiči z rybníka Hluboký u Turovce na Táborsku.

Podle policie řidič auta nepřizpůsobil rychlost stavu vozovky a při průjezdu levotočivou zatáčkou dostal smyk. Ocitl se v příkopu, kde naboural do stromu. Náraz ho pak odmrštil na druhou stranu silnice, kde zajel do rybníka. „Ve vozidle cestovali muž se ženou mladšího věku. Utrpěli lehká zranění, se kterými si je převzali do péče zdravotníci. Požití alkoholu u řidiče jsme dechovou zkouškou vyloučili,“ řekl policejní mluvčí Milan Bajcura.

Mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů doplnila, že havarované auto vytahovala z vody táborská profesionální jednotka speciálním vyprošťovacím vozidlem. Zásah trval více než hodinu. “ Hasičům se podařilo auto vyprostit bez úniku provozních kapalin,“ dodala mluvčí hasičů.

Nehoda na Táborsku. Foto: Policie ČR

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3