Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Řidič na Písecku narazil s autem do stromu, ve vozidle uhořel

Dobev (Písecko) 8. prosince (ČTK) – Tragická dopravní nehoda se stala dnes po třetí hodině ráno u obce Dobev na Písecku. Řidič osobního auta Ford Mondeo narazil do stromu, vozidlo začalo hořet a on v něm uhořel. ČTK to dnes řekl jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura.

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. „Auto začalo hořet po nárazu do betonového sloupku,“ řekla ČTK mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Písku a jejich dobrovolní kolegoví z Dobevi.

Tento týden je to třetí člověk, který zemřel v jižních Čechách po dopravní nehodě. Jeden řidič zemřel ve středu na Prachaticku poté, co s vozem narazil do stromu, ve stejný den nepřežila řidička osobního auta střet s nákladním autem u Strunkovic nad Volyňkou na Strakonicku.

vkc abz

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3