Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Řidič kradené motorky narazil při noční jízdě do betonové zdi

České Budějovice – Z podílnictví viní policisté 36letého muže z Jindřichohradecka, který loni v září v noci havaroval na motorce Yamaha YZF 1000 v Pekárenské ulici v Budějovicích. A to tak, že naboural do betonové zdi.

Policisté při řešení zjistili, že stroj má upravenou registrační značku a znehodnocený VIN kód. Policejní mluvčí Milan Bajcura doplnil, že během dalšího vyšetření vyšlo najevo, že je motorka kradená. Zloděj ji odcizil v červnu spolu s dalším strojem z garáže v Plané u Českých Budějovic. Policisté proto stíhají řidiče pro přečin podílnictví.

„Vyšetřováním se muž k případu doznal a proto si ve čtvrtek převzal z rukou policistů sdělení podezření ze spáchání výše uvedeného přečinu. V případě prokázání viny mu hrozí dle trestního zákoníku, trest odnětí svobody až na dobu jednoho roku, zákaz činnosti nebo propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty,“ dodal mluvčí Bajcura.

Ilustrační snímek. Foto: moto.zombdrive.com

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3