Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Řidič felicie vyletěl ze silnice, do nemocnice ho dopravil vrtulník

Domanín – S vážným poraněním hlavy a hrudníku transportoval vrtulník do nemocnice 43letého řidiče Škody Felicie, který havaroval v úterý 25. dubna ráno mezi Třeboní a Domanínem na Jindřichohradecku.

Policejní mluvčí Milan Bajcura řekl, že pravděpodobnou příčinou nehody byla nepřiměřená rychlost. „Řidič nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky, vjel mimo komunikaci, kde havaroval v příkopu,“ popsal mluvčí.

Mluvčí hasičů Vendula Matějů doplnila, že v příkopu auto narazilo do betonového mostku. „Uvnitř zůstala zaklíněna jedna osoba, kterou hasiči okamžitě začali vyprošťovat,“ dodala mluvčí.

Na jihu Čech je to v posledních dnech už druhá nehoda felicie, u které musel kvůli těžkému zranění zasahovat vrtulník. V sobotu 22. dubna havarovala řidička u Slavonic na Jindřichohradecku. Také ona jela nejspíš příliš rychle a po vyjetí ze silnice zranila jak sebe, tak své dítě.

Nehoda u Domanína. 3x Foto: Policie ČR

domanin-hzs-3 domanin-3

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

  • reklama-tv-hcp.png

Reklama 2

  • logo-vykov-vertical-1.jpg

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3

  • Web-TV-jéčko-VDN_banner_1280x720.png