Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Řidič červené octavie srazil motorkáře a ujel. Hledají ho policisté

Kamenný Újezd – Nebezpečné předjíždění, které skončilo zraněním motorkáře, vyšetřují budějovičtí policisté. Nehoda se stala v pátek 31. března kolem 17.30 hodin na silnici I/3 u Kamenného Újezdu.

Policejní mluvčí Jiří Matzner řekl, že řidič malého motocyklu, který jel od Budějovic na Kamenný Újezd, předjížděl Škodu Fabii, která jela pomalu v pravém pruhu.

„V tomto okamžiku motocykl i fabii předjížděl řidič červené octavie, který pravou stranou svého vozu narazil do motocyklu a ten havaroval. U nehody však nezastavil a neposkytl pomoc, z místa ujel neznámo kam. Řidič motocyklu byl s lehčím poraněním převezen do nemocnice,“ popsal mluvčí.

Pokud jste nehodu viděli nebo víte, kdo řídil červenou Škodu Octavii (pravděpodobně kombi), která má nyní zřejmě poškozenou pravou přední stranu, ozvěte se prosím policistům na linku 158.

Ilustrační snímek. Foto: TV Jéčko

 

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3