Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Řidič autobusu odmítl svézt pasažéra. Ten pak házel na vůz rajčata

Prachatice – Kuriózní případ vyšetřují policisté v Prachaticích. Řidič linkového autobusu odmítl svézt pasažéra s jízdním kolem a ten se mu pak pomstil házením rajčat na čelní sklo busu. Předcházely tomu vulgární nadávky na řidičovu adresu.

Policejní mluvčí Martina Joklová upřesnila, že případ se stal už předminulý pátek 18. srpna po 17. hodině. Policisté ho ale zveřejnili až nyní. Možná i kvůli tomu, že se jim podařilo získat kamerové záznamy s útočníkovou podobou.

„Když se řidič rozjel ze zastávky autobusového nádraží v Prachaticích a odbočil vpravo ke kruhovému objezdu, tak zahlédl tohoto muže, jak stojí na kraji silnice s krosovým kolem, na hlavě černou přilbu, a má napřaženou ruku. Proto v domnění, že po něm bude házet kameny, šlápl prudce na brzdu. Podezřelý hodil několikrát proti čelnímu sklu naštěstí jen rajčaty, takže nedošlo ke zranění osob ani k poškození na majetku,“ uvedla mluvčí.

Výtržník poté ukázal na řidiče vztyčený prostředník a odjel Nebahovskou ulicí na obchvat. Pokud ho poznáváte, zavolejte na linku 158 nebo na číslo 974 236 700.

Podezřelý muž. Foto: Policie ČR

 

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3