Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Reakce hnutí ANO na tvrzení Martina Bláhy ve veřejnoprávních médiích

Hnutí ANO v reakci na vyjádření Martina Bláhy pro Českou televizi důrazně odmítá a odsuzuje urážlivá vyjádření zaměstnance krajských nemocnic na adresu krajské předsedkyně hnutí ANO Radky Maxové.

Není to nic víc a nic míň než sprostá lež a kampaň pana Martina Kuby a Radky Maxové, kteří chtějí společně ovládnout jihočeské zdravotnictví, ve kterém se točí sedm miliard ročně,“ řekl předseda představenstva společnosti Jihočeské nemocnice Martin Bláha v České televizi při reakci na koaliční jednání ČSSD, ANO a Jihočechů 2012, kde zástupci stran řešili mimo jiné milionové odměny pro Bláhu.

Urážlivá vyjádření  zaměstnance krajských nemocnic M. Bláhy na adresu  jihočeské krajské předsedkyně Hnutí ANO 2011 Radky Maxové důrazně odmítáme a odsuzujeme.  Chápeme, že když docházejí racionální argumenty, nastupují emoce a urážky.  Záležitost hodláme řešit v souladu s koaliční smlouvou jednáním s koaličními partnery, nikoliv slovními přestřelkami se  zaměstnancem krajských nemocnic, který se na současné krizové situaci podílel stejně jako hejtman Zimola a náměstek Slíva, kteří nesou plnou politickou odpovědnost.“

logo-for-social-media

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3