Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Rány do břicha a scéna na ulici. Černý pasažér napadl revizora

České Budějovice – Napadení revizora v městské hromadné dopravě řešili v pátek 26. května budějovičtí strážníci a policisté. Agresorem byl 32letý muž z Českobudějovicka, který po poledni cestoval v trolejbusu linky č. 3.

Mluvčí městské policie Věra Školková zmínila, že když spoj přijel na zastávku Poliklinika Sever, vyběhl agresor ven. V patách mu byl revizor, který ho označil za černého pasažéra.

„Muž na výzvu strážníků k zastavení nereagoval a utíkal dál. Strážníci ho však vzápětí dostihli. On se však neustále snažil uniknout, neustále sebou zmítal a hlasitě křičel. Strážníci proti němu museli použít donucovací prostředky a nasadit mu služební pouta. Jeden z přítomných revizorů si stěžoval na bolesti v oblasti břicha, které mu měly způsobit údery černého pasažéra,“ popsala mluvčí.

Strážníci přivolali na místo zdravotníky, kteří převezli napadeného revizora na ošetření do nemocnice. Útočníka zajistili policisté.

Ilustrační snímek. Foto: jcted.cz

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3