Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Při přepadení baru v Milevsku stříleli lupiči ze samopalu

Milevsko – Loupežné přepadení baru v Milevsku vyšetřují jihočeští kriminalisté. Loupež se stala v pátek 17. února po 22. hodině v Herně baru 7 v Jiráskově ulici. Pachateli jsou dva maskovaní muži v kuklách a s černými brýlemi. Jeden měl střelnou zbraň, pravděpodobně samopal, ze které několikrát vystřelil.

Policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová popsala, že v době přepadení bylo v baru osm hostů a obsluha.

„Jeden z pachatelů byl ozbrojen dlouhou střelnou zbraní, ze které několikrát vystřelil do zdi místnosti, druhý z pachatelů v baru odcizil kasírtašky s finanční hotovostí a oba z místa činu utekli,“ řekla mluvčí.

První z lupičů měří kolem 185 centimetrů, je štíhlý a měl na sobě tmavé kalhoty a bundu nebo kombinézu. Maskoval se pletenou kulkou a brýlemi, na rukou měl rukavice.

Druhý lupič byl výrazně menší, měří asi 165 centimetrů. Je zavalitější postavy a na sobě měl tmavou bundu s kapucí. Také on se maskoval kuklou a brýlemi.

„Kriminalisté na případu usilovně pracují a pátrají po nebezpečných mužích. Pokud jste si v uvedenou dobu v Milevsku všimli dvojice mužů, kteří odpovídají popisu, sdělte své poznatky kriminalistům,“ dodala policejní mluvčí.

Svědci mají volat na linku 158 nebo na číslo 974 235 458.

Ilustrační snímek. Foto: blesk.cz

 

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3