Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Při nehodě na Českokrumlovsku zemřel po nárazu auta do stromu muž

Světlík (ČTK) – Při dopravní nehodě u Světlíku na Českokrumlovsku zahynul v sobotu 7. ledna odpoledne dvaačtyřicetiletý muž. Se svým vozem narazil do stromu. Další dva lidé byli zraněni. Příčiny nehody policisté vyšetřují, řekla ČTK jejich mluvčí Lenka Krausová.

Nehoda se stala na vozovce mezi Světlíkem a Frymburkem. Muž řídil osobní vůz honda a z neznámých příčin se dostal do protisměru a následně mimo vozovku. Další dva zraněné převezli záchranáři do nemocnice.

Jihočeské silnice jsou od ranních hodin po celý den sjízdné pouze se zvýšenou opatrností. Především na vozovkách nižších tříd, mezi něž patří i komunikace mezi Světlíkem a Frymburkem, často leží ujetý nebo zmrzlý sníh. „Přestože podmínky nejsou ideální, s výjimkou této tragické události jsme zatím dnes nezaznamenali nějaký výrazný nárůst havárií,“ řekla Krausová.

Ilustrační snímek. Foto: entrypoint.cz

Pavel Kroupa

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3