Projekt s názvem Přínos kohezní politiky EU pro rozvoj Jihočeského kraje je realizován s finanční podporou EU.

Jsme všude na jihu Čech.

Nový pořad na Jéčku!

Jaké projekty v Jihočeském kraji byly financovány Evropskou unií? Jaký je jejich přínos a jak z nich benefitují občané? Zapojte se i Vy do nového interaktivního pořadu o Evropských dotacích a buďte v obraze!


Stránka pořadu

Při nehodě autobusu a dvou dodávek se těžce zranili tři lidé

Malovice – Dvě těžká, jedno středně těžké a dvě lehká zranění a několikahodinové zastavení provozu na frekventované silnici z Českých Budějovic do Písku si vyžádala pondělní nehoda dvou dodávek a autobusu u Malovic. Šoféra autobusu transportoval do nemocnice vrtulník, zraněné řidiče dodávek tam záchranáři dopravili sanitkou. Dva lehce zraněné cestující z autobusu ošetřili na místě.

„Řidič jedné z dodávek pravděpodobně přejel do protisměru a narazil do autobusu. Objízdné trasy řídili policisté, vše komplikovaly kamiony,“ popsal jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů doplnila, že záchranné složky dostaly informaci o nehodě před 14. hodinou. Hasiči vyslali na místo dvě profesionální jednotky z Českých Budějovic a Vodňan.

„Obě jednotky asistovaly zdravotníků při ošetřování a transportu zraněných, zároveň zajistily všechny tři vozy protipožárním opatřením a opatřením proti úniku provozních kapalin,“ dodala mluvčí.

Nehoda u Malovic. 4x Foto: HZS JčK

nehoda-2 nehoda-3 nehoda-5

Jéčko Man

Všechny příspěvky

Reklama 1

Reklama 2

Nejoblíbenější pořady

Reklama 3